• Detail firmy

TESLUX s. r. o.

Adresa

Vlčnovská 374
688 01 Uherský Brod

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60741376
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  7
Roční obrat:  15000000

Výrobky, činnosti

Materiály pro elektroinstalace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 572 633 363
WWW: www.teslux.cz

Kontaktní osoba

Josef Beníček - Jednatel

Další firmy v oboru

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy

ELVI - PETR VIČAN

Vyrábíme jednofázové síťové, bezpečnostní, oddělovací a toroidní transformátory kusově i velkosériově. Zaměřili jsme se na speciální nestandardní vinutí a opravy atypických vinutí. Na zakázku vyrábíme vysokonapěťové transformátory do 100 KV apod. Naši výrobu jsme rozšířili ještě o kabeláže, kabelové svazky a stříhání vodičů i bužírek.

ELEKTRO - PEGAS, s.r.o.

Naše společnost má bohaté zkušenosti v oblasti elektroinstalací včetně projektů a revizí, výroby rozvaděčů a velkoobchodního i maloobchodního prodeje elektromateriálu. Díky dlouholetým zkušenostem a odborné kvalifikaci poskytujeme prvotřídní služby, na které se můžete spolehnout. Rádi Vám také poradíme s jakýmkoliv problémem či při nákupu elektromateriálu. Zabýváme se také zámečnickými pracemi.