• Detail firmy

WALTER CZ s.r.o.

Základní popis

Prodej standardních a speciálních přesných nástrojů pro soustružení, vrtání, frézování a závitování značek Walter, Walter Titex a Walter Prototyp.

Adresa

Blanenská 1769
664 34 Kuřim

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62418777
DIČ:  CZ62418777

Výrobky, činnosti

Nástroje a nářadí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 423 352
Fax: +420 541 231 954
E-mail: service.cz@walter-tools.com
WWW: www.walter-tools.com

Kontaktní osoba

Ing. Dalibor Kryl - Jednatel

Martin Štusák - Prokurista

Mobil: +420 602 696 921
Další firmy v oboru

JaKr s.r.o.

Firma JaKr s.r.o. vznikla v roce 1997. Našimi zákazníky jsou strojírenské firmy i drobní podnikatelé a domácí kutilové. Dnes můžeme nabídnout svým obchodním partnerům ucelený sortiment na zpracování kovu: vrtáky, frézy, výstružníky, soustružnické nože a sklíčidla, měřidla, závitníky, upínací nářadí a další. Nástroje jsou převážně od tuzemských výrobců, ale i z dovozu, vždy s důrazem na kvalitu.

Pavel Juráček

Našim zákazníkům z celé ČR nabízíme komplexní řešení v oboru rekonstrukcí a modernizací strojů. Primárně se zabýváme generálními a speciálními opravami strojů. Dále nabízíme stavbu speciálních a jednoúčelových strojů a zařízení, prováděnou na základě technických a technologických požadavků zákazníka. Zárukou kvality našich služeb je odbornost a profesionalita podložená praxí již od roku 1990.

AB KOMPONENTY, s. r. o.

Zabýváme se výrobou dílců a komponent pro strojírenství a elektrotechnický průmysl. Provádíme zakázkové svařování, zakázkové CNC obrábění, CNC zpracování plechů, řezání laserem, spojování kovových materiálů, výrobu rotačních přírubových součástí a součástí z tyčového materiálů. Zajišťujeme povrchové úpravy materiálů včetně pokovení.