• Detail firmy

ZyXEL Communications Czech s.r.o.

Základní popis

prodejní sítě a zajišťuje předprodejní, prodejní, marketingovou, technickou a servisní podporu pro distributory, resellery a koncové uživatele

Adresa

Modřanská 621/72
143 01 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27114996
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

prodejní sítě

prodejní sítě a zajišťuje předprodejní, prodejní, marketingovou, technickou a servisní podporu pro distributory, resellery a koncové uživatele

Kontaktní údaje

Telefon: 241 091 350
Fax: 241 091 359
E-mail: info@cz.zyxel.com
WWW: www.zyxel.cz

Kontaktní osoba

Ing. Milan Baran - Jednatel

Další firmy v oboru

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.

d-PROG s.r.o.

Zaměřujeme se na podporu a údržbu v oblasti IT infrastruktury (operační systémy, databázové servery, zálohovací systémy apod.), na vývoj aplikací a softwarových komponent na míru. Dodáváme kompletní řešení pro oblast logistiky a skladování, řešení pro evidenci úkonů, služeb a majetku, řešení pro identifikaci osob, WiFi lokalizaci osob a majetku, systémy pro správu dokumentů apod.