• Detail firmy

ZYPRO s.r.o.

Základní popis

Společnost se specializuje na prodej pneumatik, vložek duší,osobní a lehké nákladní radiální pneumatiky, nákladní pneumatiky, atd...

Adresa

Víta Nejedlého 869/7
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49616803
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  17
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- prodej pneumatik, vložek duší, osobní a lehké nákladní radiální pneumatiky, nákladní pneumatiky a pneumatiky pro speciální, hospodářské a průmyslové účely.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 001 124
E-mail: info@matadorpraha.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Jankovič - Jednatel

Další firmy v oboru

Ievgenii Tkhoriev

Provádíme tónování autoskel a lepení kvalitních fólií s dlouhou životností za nejlepší ceny v Praze - až o 20% nižší než konkurence! S tónováním autoskel máme bohaté zkušenosti, během dvou let našeho působení v Praze jsme zrealizovali více než 500 zakázek. Na tónování autoskel používáme prvotřídní americkou fólii zn. Global, na kterou poskytujeme záruku 13 let.

Auto-pneu-servis Jenda s.r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis. Rychle a odborně provedeme diagnostiku problému a následně vyměníme nefunkční díl. Opravujeme motory, převodovky a startéry. Zajišťujeme prodej pneumatik pro osobní a nákladní automobily nebo motocykly.

Jiří Nachtmann

Provádíme výměnu autoskel, kompletní servisní a mechanické práce všech osobních i užitkových vozů. Zajišťujeme diagnostiku vozidel veškerých značek. Připravíme vozy na STK, regenerujeme filtry pevných částic. Zabezpečujeme likvidaci škodních událostí a opravy vozidel z povinného ručení.