• Detail firmy

ZVVZ MACHINERY,a.s.

Základní popis

Zajišťujeme kusové dodávky VZT komponentů, potrubí, ocelových konstukcí a prvků pneudopravy, vlastníme know-how na dodávky ventilátorů, přepravníků, klapek a uzávěrů, zajišťujeme strojírenskou výrobu dle cizí dokumentace

Adresa

Sažinova 888
399 25 Milevsko

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28127625
DIČ:  CZ28127625

Výrobky, činnosti

Ocelové konstukce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 382 551 111
E-mail: zvvz@zvvz.cz
WWW: www.zvvz.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miloslav Mácha - Předseda představenstva

Pobočky

ZVVZ-Enven Engineering, a.s.
Sažinova 1339
399 01 Milevsko

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika
ZVVZ a.s.
Sažinova 888
399 25 Milevsko

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

LAMITEX Vyhnal s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu ze sklolaminátů, termoplastů a oceli. Naší specializací je individuální a společné venkovní ustájení telat. Dále vyrábíme sklolaminátová sila, požární nádrže, větrací štěrbiny, jímky, kafilerní boxy, nádrže pro rybáře apod. Kompletní výrobní program naleznete na našich webových stránkách.

FARMA DVOŘÁK

Zabýváme se výrobou zemědělských a lesnických strojů a příslušenství. Dále nabízíme výrobu ocelových hal a konstrukcí, obytných stavebních buněk a kontejnerů. Zaměřujeme se na frézování a soustružení.

Robert Dornaus - Jeřábnické práce a autodoprava

Činnost naší společnosti je rozdělena na autodopravu, jeřábnické práce a výrobu ocelových konstrukcí. Profesionálně přepravíme jakýkoliv materiál až do 26 tun, včetně nadměrného nákladu. Vlastníme vozy s hydraulickou rukou a autojeřáby s nosností 20t a dosahem 30m. Z našeho výrobního programu Vám můžeme nabídnout různé svařované a šroubované ocelové konstrukce. Fotogalerii naleznete na našich www.