• Detail firmy

ZVG Zellstoff-Verarbeitung AG

Základní popis

Vyrábíme a nabízíme jednorázové ochranné pracovní oděvy, pomůcky a doplňky z netkané textilie. Nabízíme průmyslové čisticí a lešticí utěrky z netkané textilie, utěrky vícevrstvé papírové i vlhčené. Dále nabízíme, rukavice, respirátory, čepice, návlek

Adresa

Pálavská 319
669 02 Suchohrdly

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27722503

Výrobky, činnosti

Vyrábíme a nabízíme ochranné pracovní oděvy

Vyrábíme a nabízíme jednorázové ochranné pracovní oděvy, pomůcky a doplňky z netkané textilie. Nabízíme průmyslové čisticí

Kontaktní osoba

Ing. Karel Krejčí - Jednatel

Telefon: +420 515 221 508
Mobil: +420 723 216 780
E-mail: info@zvg.cz
WWW: www.zvg.cz
Další firmy v oboru

DOLEŽAL - družstvo - autolaky

Zabýváme se prodejem průmyslových laků a příslušenství pro lakýrníky. Nabízíme, autolaky, motolaky, tmely, matovací přísady, brusné a matovací pasty, leštěnky, vosky, technické spreje, ochranné nástřiky ve spreji, ochranné overaly a masky pro lakýrníky, mycí pasty na ruce a mnoho dalšího. Provádíme rovněž míchání autolaků a plnění sprejů odstínem barvy Vašeho auta.

KARS, spol. s r.o.

Zajišťujeme prodej nejrůznějšího průmyslového zboží prvotřídní kvality. Nabízíme ventilátory, elektromotory, šnekové převodovky, čerpadla, elektroinstalační materiál, řemeslnické potřeby, čerpadla pro zvyšování tlaku, asynchronní elektromotory, pracovní oděvy a obuv, metrový textil apod.

POOR - TRADE, v.o.s.

Specializujeme se na dodávky stavebního a nábytkového kování či prodej domácích a zahradních potřeb. V našem sortimentu naleznete stavební kování, stavební závěsy, nábytkové kování, kuchyňské sady a soupravy nožů, zahradní potřeby, kuchyňské náčiní, nábytkové knopky a výsuvy, protiplechy, stavební bezpečnostní kování, kování pro tesaře, nářadí do lesa, nářadí na sníh, nábytkové úchytky apod.