• Detail firmy

Zuzana Žušková

Základní popis

Zabýváme se komplexní výrobou a zpracováním reklamy. Navrhneme Vám grafiku, vytiskneme, vyřežeme, nainstalujeme... Postaráme se o výrobu Vaší reklamy od A do Z.

Adresa

Slovanská 20
787 01 Šumperk

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88519546
DIČ:  CZ8456265345
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Řezaná reklama Šumperk

Výroba reklamy pomocí plotteru a speciálních fólií, vhodná do interiérů, exteriérů, či polepů vozidel a zařízení (polepy výloh, cedule...).

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 986 603
E-mail: info@drawdesign.cz
WWW: www.drawdesign.cz

Kontaktní osoba

Zuzana Žušková - Majitel

Další firmy v oboru

Balony Kuča Svatopluk

Nabízíme reklamní a vyhlídkové lety horkovzdušným balonem pro jednotlivce, rodiny i pro firemní akce. Prodáváme dárkové poukazy na let balonem. Pronajímáme reklamní plochu pro létající reklamu. Létáme pro vás kdekoli na Moravě.

P. S. EMBROIDERY s. r. o.

Zabýváme se výrobou reklamních a klubových šál ve standardních i atypických rozměrech. Dodáváme pletené žakárové šály, pletené šály, tištěné šály, minišály, reklamní a klubové šály i bezešvé šály pro sublimační potisk. Nabízíme strojní vyšívání nejrůznějších nášivek i výrobu vlajek.

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.