• Detail firmy

Zuzana Wojtovičová

Základní popis

Zabývám se zakázkovou výrobou sedacích pytlů. Pytle vyrábím z bavlněné nebo voděodolné látky a jsou plněné drobnými polystyrenovými kuličkami.

Adresa

Podmoráň 24
252 64 Úholičky

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  76652629

Výrobky, činnosti

Sedací pytle

Kontaktní údaje

E-mail: lenoch@lenoch.eu
WWW: www.lenoch.eu

Kontaktní osoba

Zuzana Wojtovičová - Majitel

Mobil: +420 723 398 733
Další firmy v oboru

BÖHM IVO

Specializujeme se na zámečnickou činnost. Věnujeme se renovacím pro památkáře, kovářským pracím na zakázku, stavebnímu zámečnictví a dalším. Vyrobíme pro Vás ploty, brány, schodiště, konstrukce, stoly a stolky z kovu a další. Přizpůsobíme se Vašim individuálním požadavkům a přáním a objednanou zakázku provedeme od návrhu až po montáž.

František Zeman

Zabýváme se výrobou barokního intarzovaného nábytku na zakázku. Vyrábíme repliky starožitného nábytku, opravujeme a renovujeme komody, skříně, truhly, stoly, židle apod. Další naší činností je výroba pouzder na doutníky. Ukázky naší práce naleznete na stránkách firmy, v sekci Prezentace. Neváhejte nás navštívit!

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.