• Detail firmy

Zuzana Vejmělková

Základní popis

Prodej řezaných, hrnkových i umělých květin, sušiny a dekorativní keramiky. Realizujeme vlastní vazby a aranže sezonní, celoroční a dekorativní

Adresa

náměstí Svobody 1373/11
586 01 Jihlava

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68050704

Výrobky, činnosti

vlastní vazby a aranže sezonní

Kontaktní údaje

E-mail: zuzana@kvetinka-trest.cz
WWW: www.kvetinka-trest.cz

Kontaktní osoba

Zuzana Vejmělková - Majitel

Mobil: +420 606 142 930

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Zahrady Laurus

Zabýváme se projektováním, návrhy a realizací zahrad. Zajišťujeme jejich rekultivace, tvorbu nových prvků včetně drobných roubených staveb. Věnujeme se údržbě a ošetřování zeleně. Naše služby jsou určeny zákazníkům nejen z okresu Jihlava.

ZAHRADNICTVÍ U CHLUBNŮ

Zaměřujeme se na výsadbu a úpravu zeleně. Nabízíme spolupráci při návrhu a realizaci zahrady včetně následné péči o ni. Dále se zabýváme prodejem dřevin (okrasné i ovocné) a rostlin (trvalky, letničky, dvouletky, cibuloviny, sadby zeleniny), substrátů, hnojiv, postřiků na rostliny aj. Zajišťujeme rovněž květinové výzdoby, především květinové dekorace na pohřby a věnce. Prodáváme i adventní věnce.

Květiny Slunečnice s.r.o.

Zajišťujeme internetový prodej vázaných kytic pro všechny příležitosti. Dodáváme čerstvé květiny a aranžmá do hotelů, restaurací, butiků a dalších interiérů. Nabízíme kompletní svatební květinový servis a dodávku květin po Praze a přilehlém okolí.