• Detail firmy

Zuzana Slováková

Základní popis

Nabízíme celoroční ubytování v chalupě se třemi pokoji, kuchyní a podkrovím. Možnost parkování. K dispozici je venkovní gril a houpačka pro děti.

Adresa

Hutisko 353
756 62 Hutisko

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75262045

Výrobky, činnosti

Ubytování v chatě

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 088 376
E-mail: poskla@seznam.cz
WWW: www.chata-hutisko.cz

Kontaktní osoba

Zuzana Slováková - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Hospoda u Beníšků

Provozujeme restauraci s možností ubytování v centru Mělníka. V příjemném prostřední naší hospůdky si můžete vybrat z bohaté nabídky jídel i nápojů. Ubytujeme Vás v zrekonstruovaných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Prostory restaurace jsou ideální k pořádání různých oslav či firemních akcí nebo zájezdů. Připojení k wi-fi je v celém objektu. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Obiekt Tatar

Tatar Objekt se nachází v centru polského na okraji města Rawa Mazowiecka. Jsme "mezi Lodži a ve Varšavě", přesněji 60 km od Lodže (Route 72) a 80 km od Varšavy (E67 / S8). Pro každou z těchto měst se k nám dorazíte za hodinu.

LIPOVKA hotel lesní restaurace

Hotel LIPOVKA se nachází v klidném prostředí uprostřed lesa 13 km od Plzně. Nabízíme ubytování ve 12-ti pokojích a další prostory vhodné pro svatební hostiny, rauty semináře a školení. K dispozici je letní zahrada, gril a venkovní bar. Hotel je vyhlášený svou kuchyní. Těšíme se na Vaši návštěvu!