• Detail firmy

Zuzana Popiková

Základní popis

Společnost je specializovaným dodavatelem Pečených čajů a dárkového zboží jak bežným koncovým zákazníkům, tak i velkoobchodním odběratelům, jako jsou restaurace, kavárny, hotely, obchody, či eshopy...                      

Adresa

Lukesova 311
562 01 Ústí nad Orlicí

Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  01218174
Rok založení:  2012
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Produkty

- pečený ovocný čaj je výrobek ze 100% ovoce a je vyráběn na základě receptu našich předků.

Kontaktní údaje

WWW: www.pecenecaje.eu

Kontaktní osoba

Zuzana Popikova - Majitel

Mobil: +420 773 121 919
E-mail: obchod@pecenecaje.eu
E-mail: objednavky@pecenecaje.eu

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jana Dobiášová

Pestrý sortiment přírodní kosmetiky a potravinových doplňků, jako je tělová či vlasová kosmetika, léčivé čaje a další. Nabízíme především produkty od českých výrobců. Prodáváme rovněž dárkové balíčky a koše. Kompletní nabídku naleznete v našem e-shopu. Věříme, že si vyberte.

Obchody Milota s.r.o.

Specializujeme se na přímý dovoz a prodej léčivých bylin, superpotravin a přírodních doplňků stravy. Dovážíme zelené doplňky stravy, léčivé byliny a rostliny, léčivá semínka a oleje, peruánské byliny a kapsle, přírodní rostlinné silice, včelí pyl, plody rakytníku, relaxační ušní svíce, polštáře s pohankovými slupkami, lněné výlisky, lněný olej panenský, Bio zelená mladá pšenice a mnoho dalšího.

GC - Caffe, s.r.o.

Dodáváme kvalitní praženou kávu a profi kávovary. V nabídce máme kávu z celého světa - speciální odrůdy, různé směsi nebo jednodruhové arabiky. K pronájmu nabízíme profesionální pákové kávovary a jsme schopni dodat i espresso nebo cappuccino šálky. Pro významné životní události, narozeniny a jubilea máme k dispozici dárkové plechovky s kávou dle vlastního výběru.