• Detail firmy

Zuzana Lednická

Základní popis

Ruční výroba svíček různých tvarů a vůní. Ručně malované svíčky, každá svíčka je originál. Nabízíme možnost zvolit si aroma, tvar, barvu svíčky.

Adresa

Pastelník 490
742 72 Mořkov

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87929813

Výrobky, činnosti

Dekorativní svíčky

Výroba a zdobení svíček. Svíčky jsou zdobeny ručně malovanými dekoracemi.

Kontaktní údaje

E-mail: svicky@decocandles.cz
WWW: www.decocandles.cz

Kontaktní osoba

Zuzana Lednická - Majitel

Mobil: +420 739 468 136
E-mail: svicky@decocandles.cz
Další firmy v oboru

BL STUDIO

Nabízíme služby v oblasti reklamy, grafiky a tisku. Působíme hlavně pro regiony Odry, Vítkov, Fulnek, Nový Jičín, Ostrava, Olomouc, ale také všude jinde po České republice. Řadu projektů v oblasti reklama, jsme řešili už i v zahraničí. Určitě oceníte letité zkušenosti, profesionální grafické zpracování a poradenství v technologiích. To vše s příjemnou komunikací a úsměvem.

H&L prodej

Zaměřujeme se na prodej kvalitních moravských vín z Vinařství B/V. Moravská vína dodáváme do hotelů, restaurací, na svatby, oslavy či plesy. Rovněž zajišťujeme dárkové sady pro obchodní partnery a zaměstnance. Ty mohou obsahovat různé druhy moravských vín, dárkové skleničky apod. Jsme dodavatelem hygienického programu - toaletní papír dvouvrstvý z recyklátu i celulózy.

Projekční laserová střelnice

Provozujeme projekční laserovou střelnici pro zábavu i střelecký trénink. Mobilní laserová střelnice je zajímavým zpestřením na firemní a společenské akce, teambuilding i oslavy různého charakteru. Rovněž zajistíme půjčení airsoft a vzduchových zbraní. Nabízíme výuku na zbrojní průkaz s teoretickou i praktickou přípravou.