• Detail firmy

Zuzana Glozigová Pížová

Základní popis

Dočasné tetování a body art.

Adresa

Gen. Hrušky 1216/23
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74816519

Výrobky, činnosti

Dočasné tetování a Body Art

Provádím profesionální Body Art a dočasné tetování s dlouholetou tradicí.Techniky ,které používám jsou:dočasné tetování(Jagua gel), facepainting(malování na tvář),airbrush nástřiky a třpytivé tetování.Dále se podílím na zábavných programech pro firmy

Kontaktní osoba

Zuzana Glozigová Pížová - Majitel

Mobil: +420 776 642 302
E-mail: zuzana.glozigova@gmail.com
Další firmy v oboru

MARMALATO, s.r.o.

Kadeřnické studio Marmalato Vám nabízí širokou škálu kadeřnických služeb pro dámy, pány i děti. Věnujeme se stříhání a barvení vlasů, stříhání vousů, tvorbě kreativních a společenských účesů. Vystavujeme dárkové poukazy. Naleznete nás v Praze 2 na Vinohradech.

PULS - PRAHA s.r.o.

Jsme dodavatelem profesionálních kadeřnických potřeb. V naší nabídce naleznete kadeřnické hřebeny a kartáče, kadeřnické nůžky, profesionální kadeřnický nábytek, kadeřnické pláštěnky, depilační vosky, kadeřnické cvičné hlavy, rozprašovače, štětce, vlásenky, sponky, natáčky, pinety, papiloty, kadeřnické taburety a stolky, plastová kadeřnická umyvadla, kadeřnické břitvy i seřezávače.

EKOVUK MEDI, s.r.o.

Dodáváme přístroje pro lymfatickou masáž zn. Pneuven pro domácí i komerční použití. Jsme výrobcem a zajišťujeme i následný prodej, zaškolení do obsluhy a servis. Přístroje najdou své uplatnění zejména ve zdravotnictví, wellness a kosmetice.