• Detail firmy

Zuzana Bednárová

Základní popis

Společnost provozuje e-shop s prodejem semen a rostlin (cibulovin, exotických rostlin, masožravek, okrasné rostliny, bylinky, stromy a palny, zdravé pochutiny či-li BIO, zelenina, atd...).

Adresa

Jeřabinová 295/15
150 00 Praha 5 - Motol

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75430533
DIČ:  CZ8561046406
Rok založení:  2010
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- prodej semen a rostlin a provoz e-shopu.

Kontaktní údaje

Telefon: +420212 242 993 
E-mail: info@semena.cz
WWW: www.semena.cz

Kontaktní osoba

Zuzana Bednárová - Majitel

Mobil: +420 724 056 556

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Květinové studio Bubeníčková s.r.o.

Nabízíme vázání a aranžování květin včetně suchých vazeb a balení dárků. Zhotovíme kompletní svatební a smuteční vazby včetně potisku stuh. Tvoříme sezónní dekorace a aranžmá i květinové obrazy. Zajišťujeme kompletní svatební květinové služby na klíč. Provozujeme kamenný obchod v Praze na Malé Straně.

Květiny Slunečnice s.r.o.

Zajišťujeme internetový prodej vázaných kytic pro všechny příležitosti. Dodáváme čerstvé květiny a aranžmá do hotelů, restaurací, butiků a dalších interiérů. Nabízíme kompletní svatební květinový servis a dodávku květin po Praze a přilehlém okolí.

Judita Waissi

Zajišťujeme kompletní květinový servis. Provozujeme dvě moderní prodejny s květinami na Praze 4, kde Vám nabízíme čerstvé řezané květiny a jejich originální vazby s možností rozvozu. Tvoříme květinové dekorace a aranžmá, smuteční i sváteční vazbu květin, dodáváme výzdobu na svatby a jiné významné události do interiérů i exteriérů. Zabezpečujeme dodávku květin do firem, restaurací i hotelů.