• Detail firmy

ZRL, s.r.o.

Základní popis

Prášková lakovna 2 x pec 8 x 1,5 x 2 m, provádíme tryskání jemnou ocelovou drtí box 7 x 6 m.

Adresa

Kročehlavská 66
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  03625532

Výrobky, činnosti

Povrchové úpravy

Kontaktní údaje

E-mail: zrl@volny.cz

Kontaktní osoba

Robert Lajbner - Jednatel

Mobil: +420 775 345 796
Další firmy v oboru

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

VP METAL s.r.o.

Provádíme CNC obrábění materiálu pomocí moderní technologie. Zajišťujeme zakázkové obrábění kovů, svařování hliníku a nerezu. Nabízíme práškové lakování nejrůznějších produktů. Věnujeme se zasklení balkónů. Zaměřujeme se na výrobu hliníkových plotů.

1. TOUŠEŇSKÁ s. r. o.

Hlavní oblasti naší činnosti jsou: - práškové lakování - zakázkové tryskání - výroba a prodej tryskacích zařízení Naše prášková lakovna disponuje jednou z největších komorových pecí v ČR. Tryskáme pro předúpravu i pro dekorativní účely. Výroba pneumatických tryskací zařízení zahrnuje celý možný sortiment, od malých kabin, přes volné tryskání až po tryskací komory a řízené stroje.