• Detail firmy

Techsoft servis spol. s r.o.

Základní popis

Společnost Techsoft servis s.r.o. nabízí servisní a poradenské služby v oblasti technické podpory pro aplikace DTP, předtiskové přípravy, instalace a údržby redakčních systémů, zpracování videa, zvuku apod.

Adresa

Nitranská 14
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26158710
DIČ:  CZ26158710

Výrobky, činnosti

Zpracování videa

Nabízíme předtiskové přípravy, instalace a údržby redakčních systémů, zpracování videa, zvuku apod.

Kontaktní údaje

Telefon: 225 011 225
E-mail: sla@techsoft.cz
WWW: www.techsoft.cz

Kontaktní osoba

Marek Cerman - Jednatel

Ing. Martin Kaňok - Jednatel

Další firmy v oboru

Martin Faltus

Nabízím vysoce profesionální fotografie za přijatelnou cenu. Mám bohaté zkušenosti s portrétními fotografiemi, fotografiemi jídla, produktů a budov. Zaručuji spolehlivost, kvalitu odvedené práce a prvotřídní zpracování fotografií. Záleží mi na Vaší spokojenosti, uskutečním všechna Vaše fotografická přání.

IBS motorpress s.r.o.

Vydavatelství IBS motorpress se specializuje na vydávání odborného časopisu Autoservis, Oldtimer a Motorsport-Ing. Oslovuje profesionály v různých oblastech souvisejících s automobily. Přinášíme Vám také služby našeho firemního servisu a služby na odhady a posouzení vozidel.

EPEGRA s.r.o.

Provozujeme vzdělávací centrum. Nabízíme všeobecné vzdělávací kurzy zaměřené na management, marketing a komunikaci nebo specializované kurzy. Zabýváme se tvorbou webových stránek a tvorbou grafických návrhů pro propagační činnost.