• Detail firmy

ZOWADA s.r.o

Základní popis

V oblasti stavební činnosti provádí firma komplexní dodávky staveb ( stavby občanské, bytové i průmyslové) tzv. „na klíč“,. Rovněž provádíme rekonstrukce či dílčí opravy stavebních objektů. Naše firma se zabývá také montáží dřevostaveb (moderní sendv

Adresa

Plk. Velebnovského 180
739 91 Jablunkov

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26849631
DIČ:  CZ26849631

Výrobky, činnosti

komplexní dodávky staveb

Kontaktní osoba

Josef Mgr. Bada - Ředitel

Mobil: 775 276 186
E-mail: josef.bada@zowada.cz

Jaroslav Zowada - Majitel

Telefon: 595 174 190
Mobil: 777 276 186
Další firmy v oboru

Janoch rekonstrukce s.r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi se specializací na opravy a rekonstrukce dřevostaveb a domků OKAL (STAMO A MULTI). Zajišťujeme výměny oken, podlah či klempířských prvků, montáže dveří, vikýřů a stavební úpravy pro snížení energetické náročnosti budov. Jsme registrovaným partnerem dotačního programu Nová zelená úsporám.

TORAMOS, s.r.o.

Naší specializací je výstavba, rekonstrukce a nejrůznější opravy železničních tratí a vleček. Realizujeme železniční kolejnice, železniční dřevěné pražce, drobné kolejivo, silniční a mostní stavby, betonové konstrukce apod. Nabízíme služby termitového svařování kolejnic i výstavbu bezstykových kolejí. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Tomáš Planka - FINN - STAV

Specializujeme se na výstavbu roubených a srubových staveb od projektování až po finální realizaci. Zhotovujeme dřevostavby, srubové a roubené stavby dle katalogu nebo Vašich konkrétních požadavků. K výrobě využíváme odolnou polární borovici, která vyniká výbornými tepelně izolačními vlastnostmi.