• Detail firmy

Zora Miličková

Základní popis

Společnost nabízí kosmetické a kedeřnické služby. Nabídka ultrazvukové čištění, diamantová microdermabraze atd...

Adresa

Oblá 434/50
634 00 Brno - Nový Lískovec

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  00746835
Rok založení:  2012
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby - kosmetické studio

- kompletní ošetření pleti, čištění a masáž, přístrojové ošetření pleti ultrazvukovou špachtlí, přístrojové ošetření pleti diamantovou microdermabrazi

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 417 996
E-mail: m.zorka@seznam.cz
WWW: www.salonobla.cz

Kontaktní osoba

Zora Miličková - Majitel

Mobil: +420 775 130 917
Další firmy v oboru

EKOVUK MEDI, s.r.o.

Dodáváme přístroje pro lymfatickou masáž zn. Pneuven pro domácí i komerční použití. Jsme výrobcem a zajišťujeme i následný prodej, zaškolení do obsluhy a servis. Přístroje najdou své uplatnění zejména ve zdravotnictví, wellness a kosmetice.

MARMALATO, s.r.o.

Kadeřnické studio Marmalato Vám nabízí širokou škálu kadeřnických služeb pro dámy, pány i děti. Věnujeme se stříhání a barvení vlasů, stříhání vousů, tvorbě kreativních a společenských účesů. Vystavujeme dárkové poukazy. Naleznete nás v Praze 2 na Vinohradech.

Studio KMM

Zaměřujeme se na osobní rozvoj a profesní vzdělávání. Organizujeme kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou. Pořádáme kurzy líčení a stylistiky. Nabízíme poradenství v oblasti vizáže a módy. Poradíme Vám s vhodným výběrem oblečení pro pohovor a doporučíme Personal Image Book i pro firemní skupiny. Pravidelně organizujeme různá školení, kurzy a konzultace.