• Detail firmy

ZOOMONT s. r. o.

Základní popis

Provádíme zateplování budov a montáže parapetů či okapů včetně povrchové úpravy staveb. Nabízíme také tesařské práce. Zajišťujeme dodávky.

Adresa

Nádražní 175
394 68 Žirovnice

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28143868

Výrobky, činnosti

Zateplování budov a montáže parapetů či okapů

Provádíme zateplování budov a montáže parapetů či okapů včetně povrchové úpravy staveb. Nabízíme také tesařské práce. Zajišťujeme dodávky.

Kontaktní údaje

E-mail: zoomont@centrum.cz
WWW: www.zoomont.cz

Kontaktní osoba

MIROSLAV ČECH - Jednatel

Mobil: +420 724 301 091

Pobočky

IMS KOVO s.r.o
Další firmy v oboru

PYXES s.r.o.

Kuchyňské linky, bytový a kancelářský nábytek, dveře a schodiště na míru - od grafického zpracování, zaměření a poradenství, přes realizaci a zajištění připojení spotřebičů, až po záruční i pozáruční servis. Návrhy na PC zpracujeme zdarma a poradíme s výběrem i s umístěním nábytku. Spotřebiče a materiál odebíráme od známých obchodních partnerů, jejichž seznam naleznete na stránkách firmy.

Petr Pejřimovský - Truhlářství Retro

Věnujeme se truhlářské výrobě. Vyrábíme nábytek z masivu na míru ve speciálních povrchových úpravách. Kromě nábytku, který i renovujeme, nabízíme také různé dřevěné konstrukce, jako jsou pergoly, altány, garážová stání či terasy. Prodáváme lazury, laky a barvy na dřevo i kovy. Barvy Vám rovněž namícháme dle Vašeho přání.

JIHLAMAX, spol. s r.o.

Designové návrhy interiérů a výroba kuchyní, bytového a kancelářského nábytku na míru - Vysočina a Jihočeský kraj. Výrobní program firmy zahrnuje především kuchyňské linky, nábytek do předsíní, vestavěné skříně, dětské pokoje atd. Naší vzorkovou prodejnu nábytku naleznete v Jihlavě a eshop na www.jihlamax.cz. Těšíme se na Vaši návštěvu!