• Detail firmy

ZOKO s.r.o.

Základní popis

kompletní realizaci kuchyní včetně spotřebičů a vybavení. Dále pak kancelářský nábytek, vybavení lékáren a realizace kuchyní včetně spotřebičů, kancelářský nábytek, vybavení lékáren a ordinací, obývací pokoje, jídelny, ložnice...

Adresa

KPT. NÁLEPKY 346/10
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49606221
DIČ:  CZ49606221
Rok založení:  1994
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Nábytek a podlahové krytiny

Kontaktní údaje

E-mail: zoko@zoko.cz
WWW: www.zoko.cz

Kontaktní osoba

Jiří Nepožitek - Jednatel

Mobil: 732 103 799
Další firmy v oboru

František Měsíc - STOLAŘSTVÍ

Zaměřujeme se na výrobu nábytku, dveří a vrat na zakázku. Dále vyrábíme kuchyně, ložnice, vybavení do jídelen a barů. Našim zákazníkům poskytujeme tvorbu návrhů a veškeré dodávky jsou včetně odborné montáže. Zaměřujeme se na Olomoucký kraj.

H - NÁBYTEK s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou vysoce kvalitního nábytku do domácností, studentských kolejí a hotelových provozů. V našem výrobním programu naleznete sestavy do obývacích pokojů, sestavy komod a regálů, šatní skříně s posuvnými dveřmi, manželská dvoulůžka, lůžka s úložným prostorem a také nejrůznější příslušenství pro montáž a upevnění komod a regálů.

Jan Kubíček-Stolařství Kubíček

Specializujeme se na výrobu dřevěného nábytku na míru. Pracujeme s moderním provedením v podobě laminované dřevotřísky nebo z dřevěného masivu. Vyrábíme postele na zakázku, ložnice na zakázku, skříňové stěny, zakázkové vestavěné skříně, dřevěná zábradlí, dřevěné schody, jídelní i kancelářské stoly, dřevěné obklady stěn, dětské pokoje, kuchyňské linky, kancelářský i lékárenský nábytek.