• Detail firmy

ZNAKOM, s.r.o.

Základní popis

Zajistíme pronájem, prodej i výrobu dopravního značení a značek - svislé a vodorovné dopravní značení, dopravní značky, provizorní i trvalé dopravní značení, označení komunikace.

Adresa

Zengrova 2694/4
615 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26264641

Výrobky, činnosti

Zajistíme pronájem, prodej i výrobu dopravního

značení a značek - svislé a vodorovné dopravní značení, dopravní značky, provizorní i trvalé dopravní značení, označení komunikace.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 548 226 375
E-mail: znakom@znakom.cz
WWW: www.znakom.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Němec - Jednatel

Mobil: +420 602 718 310

Radek Suchomel - Jednatel

Další firmy v oboru

Reming spol. s r.o.

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou, výrobou z nerezu a výrobou hliníkových oken a dveří z německých profilů Wicona. Vyrábíme nerezová sklopná sedátka do kabin výtahů, komponenty k balícím a výrobním strojům, linkám a mnoho dalších produktů dle přání zákazníka. Jsme specialistou na ojedinělé konstrukce jako odjížděcí světlíky a otvírací střechy, pohyblivé dno bazénu a mnoho dalšího.

REX, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem zahradního a městského mobiliáře. Dále vyrábíme strojírenské odlitky a svařence nebo litinové obrazy. Nabízíme originalitu, eleganci a luxus za velmi příjemné ceny.

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.