• Detail firmy

Značky Praha, s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme, prodáváme a montujeme dopravní značky s otočnými hranoly, LED, LCD displeji, letištní znaky, orientační systémy, městské, turistické znaky, informační skříňky, reklamy, sítotisk, zábrany. Projektujeme dopravní značení.

Adresa

Statenice-Černý Vůl 90
252 62 Černý Vůl

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49434951

Výrobky, činnosti

Vyrábíme, prodáváme a montujeme dopravní značky s

Vyrábíme, prodáváme a montujeme dopravní značky s otočnými hranoly, LED, LCD displeji, letištní znaky, orientační systémy, městské, turistické znaky,

Kontaktní údaje

Telefon: 220 199 311
E-mail: znacky-praha@znacky-praha.cz
WWW: www.znacky-praha.cz

Kontaktní osoba

Michal Hajoš - Jednatel

Roman Holomek - Jednatel

Další firmy v oboru

DOPRAVNÍ ZNAČENÍ MĚLNÍK s.r.o.

Naše společnost zajišťuje projekci, prodej, instalaci a pronájem trvalého i provizorního dopravního značení. Nabízíme dopravní značení vodorovné i svislé a patříme mezi jednu z nejvýznamnějších firem na Mělnicku v tomto oboru. Dopravní značení instalujeme i na různých kulturních, společenských či sportovních akcích. Reference naleznete na našich webových stránkách.

LGP parking & storage s.r.o.

Naše společnost se zabývá výrobou, dodávkami a servisem automatických a mechanických nadzemních a podpovrchových parkovacích systémů na míru. Parkovací systémy zajišťují bezpečné, ekonomické, ekologické i rychlé zaparkování automobilů všude tam, kde je nedostatek místa. Dovolují vytvořit nová parkovací místa v nevyužitých podzemních prostorách, kam se vozidla obvyklým způsobem vůbec nedostanou.

NILINE - bezpečnostní značení podlah

Nabízíme bezpečnostní, podlahové a dopravní značení či povrchové úpravy podlah. Provádíme značení trvalé pomocí akrylátových nebo epoxidových barev či provizorní pomocí pásek.