• Detail firmy

ZNAČKOVÁ OKNA PRAHA, s.r.o.

Základní popis

Dodáváme a montujeme plastová okna a dveře FenStar, dřevěné HON a hliníkové Metalplast. Nabízíme střešní okna, sekční garážová vrata a vnitřní dveře.

Adresa

Mendíků 1396/9
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27880630
DIČ:  CZ27880630

Výrobky, činnosti

Prodej plastových oken

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 710 777
E-mail: praha@znackovaokna.cz
WWW: www.znackovaokna.cz

Kontaktní osoba

Jiří Vlach - Jednatel

Další firmy v oboru

Richter, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem systémů generálního klíče, čipových přístupových systémů, hotelových přístupových systémů a dalšího vybavení pro zabezpečení majetku. Dodáváme kování, zámky, cylindrické vložky do dveří, sejfy a další. Samozřejmostí je odborná montáž, servis a opravy.

Markéta Šímová

Nabízíme veškeré sklenářské práce, rámování a paspartování obrazů. Provádíme řezání skla na míru, fazetování, broušení vrtání otvorů, pískování či výřezy vodním paprskem. Dodáváme izolační dvojskla, bezpečnostní skla, barevná obkladová skla, pískovaná skla, zrcadla, celoskleněné dveře, akvária, terária a mnoho dalšího. Zajišťujeme zasklívání oken, dveří a výloh přímo u Vás.

AUTOFÓLIE LLUMAR

Instalace a prodej protislunečních, bezpečnostních, termoizolačních a matových autofólií na autoskla a fólií na skla budov. Za několikaletou praxi jsme zrealizovali instalaci protislunečních a bezpečnostních fólií na několik tisíc automobilů. Více informací o našich produktech včetně ceníku naleznete na stránkách firmy.