• Detail firmy

ŽLUTÝ SLON s.r.o.

Základní popis

Prodej uměleckých reprodukcí a plakátů, rámování, paspartování a laminování. Prodej originálních pláten Santos, Lessing. .

Adresa

náměstí Svobody 702/9
614 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63484706

Výrobky, činnosti

Rámování, laminace

Prodej uměleckých reprodukcí a plakátů, rámování, paspartování a laminování. Prodej originálních pláten Santos, Lessing. .

Kontaktní údaje

Fax: +420 542 213 483
E-mail: zlutyslon@volny.cz

Kontaktní osoba

Ing. Martin Galuška - Jednatel

Další firmy v oboru

Boháček-sport.cz s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou sportovních dresů, sportovního oblečení a termoprádla. Jsme oficiálním výrobcem CCM. Dodáváme fotbalové dresy, hokejové dresy, cyklistické dresy, termoprádlo, dresy na rugby, motokrosové dresy, oděvy pro volný čas či pro reklamní účely. Nabízíme výrobu sportovního oblečení a sportovních dresů na zakázku z těch nejkvalitnějších materiálů a potiskem dle přání klienta.

GEPARD INTERNATIONAL, s.r.o.

Specializujeme se na barevný málonákladový a velkoformátový tisk. Zajišťujeme vysoce kvalitní tisk vizitek, diplomek, plakátů, oznámení, samolepek a jiných tiskovin. Věnujeme se rovněž personalizaci, laminaci či knihařství. Díky tiskovým technologiím a velkému množství různých materiálů, které používáme, tiskneme v nejvyšší kvalitě. Rádi Vás o tom přesvědčíme. Neváhejte se na nás obrátit.

Lubor Dubšík

Naše společnost je 2. největším zpracovatelem PVC v České republice. Specializujme se na výrobu kvalitních autoplachet a krycích plachet na zakázku. Novou plachtu Vám vyrobíme do osmi hodin a poškozenou opravíme na počkání. Součástí poskytovaných služeb je zhotovení reklamního potisku na autoplachty a krycí plachty. Pro více informací navštivte naše webové stránky.