• Detail firmy

Zlatý Garant s.r.o.

Základní popis

Zubní ordinace Magicsmile poskytuje komplexní stomatologickou péči pro děti i dospělé v Praze. Zubní lékař Igor Jemilev poskytuje špičkovou záchovnou a estetickou stomatologii včetně zubní protetiky. Nabízíme také ordinační bělení zubů a další služby

Adresa

Myslíkova 173/25
110 00 Praha 1 - Nové Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24254681
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stomatologická klinika Praha:

Zubní ordinace, dentální hygiena, záchovná a estetická stomatologie.

Kontaktní údaje

E-mail: info@magicsmile.cz
WWW: www.magicsmile.cz

Kontaktní osoba

Jemilev Igor - Jednatel

E-mail: info@magicsmile.cz
Další firmy v oboru

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.

AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

Jsme klinika plastické a estetické medicíny. Poskytujeme služby v oblasti masáží, kosmetiky, vizážistiky, psychoterapie a výživy. U nás máte možnost získat mladší vzhled a krásu, poradíme Vám jak se líčit, jak oblékat a jak pečovat o své tělo, aby Vaše postava nejevila známky stárnutí. Kompletní seznam zákroků, které provádíme, naleznete na našich www stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu!

CONFORMAT S.A. (zastoupen Net´Tech Europe s.r.o.)

Prodáváme spotřební materiál, vybavení a zařízení pro čisté a kontrolované prostory: jednorázové, netkané, sterilní utěrky, rukavice latexové, nitrilové, ochranné, biocidy, dezinfekce, alkohol, tyčinky validační, stěrové, čisticí, validační sety, violky, úklidové pomůcky, strhávací rohože, Dycem, vzorkovací pomůcky, vysavače, zařízení prostor, jednorázové oděvy: čepice, pláště, kombinézy, návleky.