• Detail firmy

Zlaťáky.cz - investiční zlato a numismatika s.r.o.

Základní popis

Společnost prodává investiční zlato, stříbro. Nabídka mincí, tolaru a různých sad.

Adresa

Michalská 432/12
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24267562

Výrobky, činnosti

Investiční zlato

Kontaktní údaje

E-mail: sekretariat@zlataky.cz
WWW: www.zlataky.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Jankovský - Jednatel

Telefon: +420 774 102 898

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

CzechSouvenirs

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a distribuci originálních ČESKÝCH značkových SUVENÝRŮ. Naše upomínkové předměty jsou vyráběné v Čechách. Dodáváme je do obchodních a hotelových sítí, firmám (pro obchodní partnery či kolegy ze zahraničí) i jednotlivcům (dárky zahraničním hostům či hostitelům). Věnujeme se i poradenství a obchodním službám pro řízení prodeje suvenýrů. Rádi poradíme i Vám.

Ing. Pavel Kolářík

Zabýváme se prodejem a koupí firem. Nabízíme k tomu dvacetileté zkušenostmi v oblasti financování firem, financování průmyslových investic, restrukturalizace a revitalizace společností, a to jak v Čechách tak v Německu, Itálii a v Rusku. Oceníme Vaši firmu a navrhneme scénář postupu při hledání kupce/prodejce firmy. Povedeme vyjednávání a zajistíme jeho maximální efektivnost.

Jiří Hlavatý

Prodáváme zdravotní matrace, postele, dřevěné rošty a doplňky pro zdravý spánek. Specializujeme se na výsuvné a výklopné postele, postele s úložným prostorem a sklápěcí postele. Vyrábíme postele na zakázku. Navštivte naše Studio zdravého spánku v Praze 4 kousek od metra Háje. Užijte si sladký spánek.