• Detail firmy

ZKP Kladno, s.r.o.

Základní popis

Provozujeme pilu, výrobu a prodej palivového dřeva, stavebního řeziva a truhlářství. Nabízíme stavební řezivo - prkna, fošny, hranoly, plotovky, střešní latě, brikety, krovy, topné dříví. Vyrábíme též nábytek na míru - skříně, kuchyňské linky atd.

Adresa

Vinařice 669
273 07 Vinařice u Kladna

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47545445

Výrobky, činnosti

Provozujeme pilu, výrobu a prodej palivového dřeva

stavebního řeziva a truhlářství. Nabízíme stavební řezivo - prkna, fošny, hranoly, plotovky, střešstřešní latě, brikety, krovy, topné dříví.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 162 515
E-mail: simackova@zkp.cz
WWW: www.zkp.blog.cz

Kontaktní osoba

Otto Zach - Jednatel

. Lovrantová

Mobil: +420 724 985 708
Další firmy v oboru

PDS Benešov s.r.o.

Nabízíme stavby rodinných domů na klíč či kompletní rekonstrukce malých i velkých objektů. Zajišťujeme prodej dřeva a plošných materiálů ze dřeva a kování. Dodáváme palubky, OSB desky, laminátové LTD desky, nábytkové kování, kuchyňská dvířka a desky, nábytkové hrany a mnoho dalšího. Realizujeme formátování a olepování hran, zateplování rodinných domů, výstavbu hal na klíč.

ATYPICKÉ DŘEVĚNÉ OBALY - Ing. Pavel Hynek

Zajišťujeme prodej a výrobu dřevěných atypických palet a dřevěných obalů. Dodáváme i tepelně ošetřené dřevěné palety, jednorázové palety nebo palety prosté vratné. Nabízíme řezivo, piliny, ořezy, štípaná polena a mnoho dalšího.

Zakázkové truhlářství - PILA J.K., s.r.o.

Provozujeme zakázkové truhlářství - výroba nábytku na zakázku a stavební truhlářství. Zabýváme se pořezem a prodejem dřeva rámovou strojní pilou. Zajišťujeme kompletní dodávky střech. Pokrýváme oblast Středočeský kraj, Příbram, Benešov a Dobříš.