• Detail firmy

ZKO Trading s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se web designem a návrhem webových stránek, vývojem webových aplikací a informačních systémů s webovým rozhraním, internetovým marketingem a reklamou, optimalizací pro vyhledavače a konzultacemi v oblasti internetu a informačních systémů

Adresa

náměstí 14.října 1307/2
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45271348
DIČ:  CZ45271348

Výrobky, činnosti

Tvorba www stránek

Kontaktní údaje

E-mail: info@ilikethis.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Kořínek - Jednatel

Další firmy v oboru

FRENDS s.r.o.

Specializujeme se na reklamu a marketing. Věnujeme se kreativní grafické práci. Připravujeme strategii a plánujeme reklamní kampaň. Poskytujeme poradenství v oblasti reklamy a součástí naší nabídky jsou i produkční služby. Zpracujeme kvalitní a efektivní video a audio prezentace.

Business Network CZ s.r.o.

Zabýváme se konzultačními službami v oblasti obchodní a marketingové komunikace. Spolupracujeme při pořádání mezinárodních výstav a veletrhů. Poskytujeme služby marketingové podpory a B2B networkingu.

Studio Spirála s.r.o.

Zaměřujeme se na vše, co Vám pomůže v přímé komunikaci mezi Vámi a Vašimi zákazníky. Navrhujeme a vyrábíme kovové či dřevěné stojany a promo stánky, prezentační stojany i stánky, dárkové předměty, prodejní ostrovy tištěné vůně a světelnou reklamu. Specializujeme se na voňavý aroma marketing. Zabýváme se výrobou rozkládacích stánků.