Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

ZKL Klášterec nad Ohří a.s.

Základní popis

Specializujeme se na výrobu a prodej kuličkových ložisek. Vyráběný sortiment standardních a speciálních ložisek značky ZKL plní požadavky zákazníků v široké oblasti jednotlivých průmyslových odvětví - hutnictví, energetika, těžké strojírenství, těžba a zpracování surovin, automobilový průmysl, doprava, zemědělství a další.

Výrobky, činnosti

Ložiska
Zabýváme se výrobou velkorozměrových soudečkových, speciálních a dělených ložisek ve střední Evropě. Dodáváme standardní a speciální ložiska značky ZKL.

Axiální ložiska
Nabízíme širokou nabídku axiálních ložisek. Dodáváme axiální jednořadá či dvouřadá válečková, kuličková a soudečková ložiska.

Valivá ložiska
Zajišťujeme výrobu a prodej speciálních válivých ložisek. Vyrábíme hybridní ložiska a speciální dvouřadá kuličková ložiska PLC 03-29; PLC 03-33; PLC 03-79 a další.

Standardní a speciální ložiska
Specializujeme se na výrobu a prodej standardních a speciálních ložisek značky ZKL. Plníme ty nejnáročnější požadavky zákazníků v široké oblasti jednotlivých průmyslových odvětví.

Kuličková ložiska
Nabízíme kuličková ložiska. Dodáváme jednořadá kuličková ložiska s kosoúhlým stykem, pro vysoké frekvence otáčení nebo čtyřbodová ložiska.

Automobilová ložiska
Dodáváme automobilová kolová ložiska. Nabízíme uložení převodovek pro osobní a nákladní automobily pro značky Škoda, Audi, Volkswagen a další.

Dvouřadá soudečková ložiska
Nabízíme kvalitní dvouřadá soudečková ložiska známých výrobců pro nápravy kolejových vozidel. Dvouřadá soudečková ložiska jsou nerozebíratelná. Jsou vyráběna v několika řadách.

Maziva
Zajišťujeme prodej maziv. Hlavním účelem mazání je snížit tření a opotřebení v ložisku, odvod tepla či prodloužení únavové životnosti.

Ložiska pro železniční aplikace
Zabýváme se výrobou ložisek pro železniční aplikace. Vývoj a výroba železničních ložisek ZKL splňují požadavky norem ČSN EN 12080.

Ložisková tělesa a příslušenství
Vyrábíme ložisková tělesa a příslušenství. Nabízíme upínací pouzdra a ložiska, trojúhelníkové lisované přírubové úložné jednotky s upínacím ložiskem a další.

Nabídky

Odprodej základního materiálu

Odprodej základního materiálu

Nabízíme k odprodeji základní materiál dle přiložené přílohy.

Zobrazit detail nabídky

Nabídka  kapacit tepelného zpracování

Nabídka kapacit tepelného zpracování

Dovolujeme si Vám nabídnout na základě volných kapacit, kalení v ochranné atmosféře v nově rekonstruované kalící lince PVSA 20/135. Provádíme kalení běžných kalitelných ocelí. technické možnosti kalení: - kalení do oleje - ...

Zobrazit detail nabídky

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz