• Detail firmy

ŽIŽKA stavebniny, s.r.o.

Základní popis

Prodej stavebních, izolačních a zdicích materiálů, střešních krytin, sádrokartonů, obkladů a dlažeb, nářadí, barev, vodovodních baterií a lepidel.

Adresa

Na Šibeníku 154/3
779 00 Nová Ulice

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26838532

Výrobky, činnosti

Prodej stavebního materiálu.

Prodej stavebních, izolačních a zdicích materiálů, střešních krytin, sádrokartonů, obkladů a dlažeb, nářadí, barev, vodovodních baterií a lepidel.

Kontaktní osoba

Libor Žižka - Jednatel

Telefon: 585 754 177
Fax: 585 418 833
E-mail: info@zizka-stavebniny.cz
WWW: www.zizka-stavebniny.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KORN s.r.o.

Firma zajišťuje prodej speciálních stavebních prvků pro železobetonové stavby, příslušenství pro bednění a jednorázové kruhové bednění, těsnících systémů do pracovních a dilatačních spár a pronájem, prodej lešení včetně lešenářských prací. Našimi zákazníky jsou zejména firmy specializující se na železobetonové konstrukce, firmy dodávající betonářskou ocel včetně zpracování a ukládky.

AZ MOTIV, k.s.

Zajišťujeme stavební kámen pískovec pro využití v interiérových i exteriérových podmínkách. Dodáváme pískovcové obklady, dlažby z pískovce, pískovec pro jezírka, výplně gabionů, pískovec na zdění apod.

SEFRAN s.r.o.

Prodej střešních krytin a doplňků, okapových systémů, střešních latí, desek na záklop, fasádních desek (CETRIS, OSB, CEMBONIT), střešních oken aj. Výroba klempířských prvků, lemování, lišty, úžlabí aj. Doprava a rozvoz zboží, zpracování cenových nabídek.