• Detail firmy

Zint Medical s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se obchodováním se zdravotnickým materiálem mezi Asií a Evropou. Našimi klienty jsou různé typy zdravotnických zařízení a distributoři zdravotnického materiálu.

Adresa

Kostelní 360/8
170 00 Praha 7 - Holešovice

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24833657
DIČ:  CZ24833657

Výrobky, činnosti

Injekční technika.

Kontaktní údaje

E-mail: marketa.pavova@zintmedical.com
WWW: www.zintmedical.com

Kontaktní osoba

Ing. Markéta Pávová - Jednatel

Mobil: +420 604 562 174
E-mail: marketa.pavova@zintmedical.com

Jaroslav Havlín - Jednatel

Mobil: +420 608 650 314
Další firmy v oboru

VULKAN - Medical, a.s.

Naše akciová společnost dodává zdravotnický materiál značky DONA. Snažíme vyjít vstříc i těm, kteří nemohou pracovat v latexu a rozšířili jsme portfolium o výrobky z vinylu, syntetického latexu, polymerovaného latexu a dalších antialergických materiálů.

LESPIN Sp. z o.o.

Značka Lespin působí na trhu od roku 1951! Jsme zkušený a spolehlivý společnost specializující se na konfekcjonowaniu typu specialista: protetika, přísady rehabilitace, sportovní oblečení, oblečení pro speciální služby [policii, armádu, stunt] atd ..

Przedsiębiorstwo Wdrożeniowo-Produkcyjne Sonomed Sp. z o. o.

Sonomed Společnost od svého vzniku, tedy od roku 1989 navrhuje a vyrábí zařízení pro neinvazivní Doppler lékařské diagnózy. Vyrábíme široký sortiment sondy standardu ultradźwiękowych.Oferujemy pro naše kamery, také poskytují možnosti pro speciální nebo neobvyklé objednávky šité na míru individuálním potřebám pro výzkum a vědecké účely.