• Detail firmy

ZIKOM - vzduchotechnika, s.r.o.

Základní popis

Provozujeme velkoobchod vzduchotechnickým zařízením. Dodáváme chladící techniku a kompletní klimatizační systémy i samostatné a mobilní jednotky. Prodáváme solární kolektory a příslušenství pro solární systémy.

Adresa

Bílovecká 689/29
721 00 Ostrava - Svinov

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28641485
DIČ:  CZ28641485
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Velkoobchod chladící techniky.

Provozujeme velkoobchod chladící techniky. Dodáváme klimatizační systémy, mobilní jednotky, multisplit klimatizace a veškerou další chladící techniku.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 910 931
Mobil: +420 777 068 100
E-mail: zikom@zikom.cz
WWW: www.zikom.cz

Kontaktní osoba

Karel Kmetík - Jednatel

Pobočky

ZIKOM - KAREL KMETÍK
Porubská 673
708 00 Ostrava - Poruba

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

ENERGO - STEEL spol. s r.o.

Jsme expertní firma pro hodnocení velkých energetických zařízení. Našim klientům v dnešní době nabízíme profesionální služby v oblastech energetiky, projektování a inženýrství, úspory tepla vyregulováním otopné soustavy - kompletní realizace a můžete u nás navštívit poradenské informační středisko Státního fondu rozvoje bydlení. Na našich webových stránkách se lépe informujte a kontaktujte nás.

Ing. Jaroslav Menšík - GOODMEN

Specializujeme se na služby v oblasti topení, voda a plyn. Nabízíme servis, revize, opravy nebo kompletní realizace nových projektů jako jsou kotelny, výměníky, ústřední topení nebo kompletního technického zařízení budov.

KUMAN spol. s r.o.

Zabýváme se poskytováním stavebních prací a realizací kompletních staveb na klíč včetně zpracování projektové dokumentace. Provádíme zemní práce, montáž sádrokartonových stěn a příček, výkopy septiků a studní, montáž ocelových konstrukcí, kladení střešních krytin a podlah, elektromontáže silnoproudu a slaboproudu, obklady a dlažby, montáž vodovodních a teplovodních rozvodů a mnoho dalšího.