• Detail firmy

ZIKO PRODUCTION & TRADE, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se médii, marketingem a reklamou, PR, produkcí i komunikací.

Adresa

Plovární 478/1
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29120349
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavebnictví

Měření a regulace, Výstavba kotelen na klíč, Voda, topení, plyn v rodinných i družstevních domech, Drobné stavební práce Vytápění objektů.

Kontaktní osoba

Václav Zíka - Jednatel

Mobil: +420 774 314 079
E-mail: vaclavzika@seznam.cz

Vladimír Zíka - Jednatel

Mobil: +420 602 433 720
E-mail: vladimir.zika@post.cz
Další firmy v oboru

SILNIČNÍ INŽENÝRSKÁ SPOLEČNOST, s.r.o.

Naše společnost provozuje akreditovanou zkušební laboratoř. Ta provádí zkoušení asfaltů, asfaltových směsí, kameniva, zemin a konstrukčních vrstev vozovek a další s tím související činnosti. Dále provádíme diagnostiky stávajících konstrukcí vozovek, zpracování kontrolních a zkušebních plánů staveb a technické poradenství na stavbách.

Bohumil Novohradský - STAVITEL

Specializací společnosti je výstavba komunikací a zpevněných ploch, kanalizací a vodovodů, vodních nádrží a ČOV. Realizujeme rovněž základy pro RD a oplocení. Provádíme zemní práce včetně terénních úprav, demolice a v neposlední řadě zajišťujeme i prodej a dovoz stavebních materiálů. Našim zákazníkům garantujeme kvalitně odvedenou práci, dodržení dohodnutých termínů a korektní jednání.

Pošar František - STAVOGIPS

Naše společnost se věnuje doplňkovým stavebním pracím na zakázku. Zajišťujeme montáž suchých staveb, kompletní půdní vestavby ze sádrokartonu, montáž kazetových podhledů firmy AMF, montáž tepelné izolace KNAUF, ISOVER a malířské práce.