• Detail firmy

ZHENG s.r.o.

Základní popis

Každý je u nás vítán. Zdraví máme jenom jedno, tak si ho musíme umět vážit... Máte-li zdravotní potíže, důležité je přijít včas!

Adresa

Sadová 80
391 37 Červené Záhoří

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28128427
DIČ:  CZ28128427
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

SKIN AKNÉ - ZHEG4 ® SKIN - bylinný extrakt

Patentováno, rodinný patent Dr. Zhenga! Odstraňuje velmi rychle akné, černé tečky i cystické akné. Hojí pokožku zatvrdlou po zánětlivých projevech akné. Účinně čistí, ošetřuje a tonizuje pokožku, stahuje póry a omezuje tvorbu kožního mazu.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 722 246 029
E-mail: info@zheng.cz
WWW: www.zheng.cz

Kontaktní osoba

Yangyi Zheng - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Dana Tobiášková

Zajišťujeme kompletní účetní servis - vedení účetnictví, daňové evidence, mzdové agendy. Pomůžeme vyřídit dotace z Úřadu práce či zpracovat kontrolní hlášení DPH. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zastupování klientů před orgány státní správy.

Ing. Kateřina Podhrázská - Účetnictví

Nabízíme kompletní účetní servis pro OSVČ, podnikatele i neziskové organizace v Jihočeském kraji a na Vysočině. Specializujeme se především na externí účetnictví, díky kterému svým klientům výrazně šetříme čas a náklady spojené s vedením účetnictví. Kromě účetních služeb zajišťujeme rovněž finanční analýzy, vypracování účetních vnitropodnikových směrnic nebo zastupování při jednání s úřady apod.

CZ PROFI - SERVIS s.r.o.

Naše společnost se zabývá zpracováním dotačních projektů. Zajišťujeme komplexní zpracování projektů financovaných z dotací z EU. Nabízíme dotační projekty pro obce, firmy, živnostníky. Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence.