• Detail firmy

ZEZ s.r.o.

Základní popis

Výroba elektrotepelných zařízení, montáž, servis, generální opravy el. a plynových průmyslových pecí, odporové a indukční (kalicí, žíhací), repase, ohřevy pece, sušárny, kalení, žíhání, pájení, tavení, kovovýroba

Adresa

U Elektry 650
198 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28182375

Výrobky, činnosti

elektrotepelných zařízení, montáž, servis,

Kontaktní údaje

Telefon: +420 283 005 240
Telefon: +420 283 005 222
WWW: www.zez.cz

Kontaktní osoba

Ing. František Kos, CSc. - Jednatel

Ing. Roman Prokop - Jednatel

Mobil: +420 602 239 430

Bohumír Altman - Jednatel

Další firmy v oboru

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

FOERSTER-TECOM , s r.o.

Dodáváme přístroje a zařízení na nedestruktivní kontrolu kovových materálů na povrchové a vnitřní vady, na kontrolu tepelného zpracování, na měření magnetických polí a na měření elektrické vodivosti. Dále nabízíme liniové lasery, laserové projektory a laserové měřicí systémy. Dodáváme výhradně výrobky renomovaných německých výrobců FOERSTER, KARL DEUTSCH a LAP.

HANZA PŘEMYSL

Specializujeme se na ruční rytí, porývání a zdobení kovů, šperků, zbraní, hudebních nástrojů a dárkových předmětů. Provádíme fasování - zasazování drahých kamenů. Vyrábíme rovněž originální šperky dle vlastních návrhů.