• Detail firmy

Zevar Černá, s.r.o

Adresa

Lihovar 147
588 42 Větrný Jeníkov

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25544101

Výrobky, činnosti

Doprava, Výroba kvasného a surového lihu

Doprava, přeprava Výroba kvasného a surového lihu a na jeho další zpracování formou rafinace.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 567 275 132
Mobil: +420 603 440 533
E-mail: nepras@zevar.cz
WWW: www.zevar.cz

Kontaktní osoba

Jan Nepraš - Jednatel

Mobil: +420 603 440 533
Další firmy v oboru

LIPEAN s.r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti spedice. Zajišťujeme mezinárodní silniční dopravu od 1 palety do 25 tun (33 palet) a vnitrostátní silniční dopravu od 2 kg. Specializujeme se na export a import zboží do Beneluxu, Francie, Německa a Švýcarska. Zboží na paletových autech přepravujeme po celé EU. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Ing. Milan Šmíd - autodoprava

Nabízíme komplexní služby autodopravy. Zajišťujeme přepravu osob mikrobusy Mercedes Vito až pro 15 osob a provozujeme odtahovou službu. Zabýváme se také provozováním pneuservisu a autoservisu. Provádíme kontrolu bezpečnosti, výměnu olejů a filtrů, výměnu tlumičů, výměnu výfuků, kontrolu a výměnu brzdových destiček, výměnu brzdové kapaliny, přípravu na STK, dezinfekci klimatizace a mnoho dalšího.

Pravda a syn - Transport, Logistic s.r.o.

Zajišťujeme mezinárodní autodopravu, se specializací především na Německo, Holandsko, Belgii, Dánsko, Švédsko a Anglii. Náš tým tvoří zkušení a spolehliví řidiči, automechanici a dispečeři. Dále provádíme zemní a výkopové práce bagrem a minibagrem, demolice, terénní úpravy. Mezi další služby, které poskytujeme patří také přistavení kontejneru, odvoz suti či prodej písku a kameniva.