• Detail firmy

ZETEON s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme služby ve všech oblastech odpadového hospodářství. Provozujeme sběrné dvory. Zajišťujeme kontejnery a odvoz velkoobjemovými vozidly.

Adresa

Lamačova 860/30
152 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24849677

Výrobky, činnosti

Likvidace odpadů

Kontaktní údaje

WWW: zeteon.cz

Kontaktní osoba

Petr Toušek - Jednatel

Mobil: +420 608 907 722

Bc. Veronika Vrbická - Jednatel

Mobil: +420 608 277 712
Další firmy v oboru

EKORA s.r.o.

Specializujeme se na průzkumné a monitorovací práce jako jsou povrchové odběry vzorků, podzemní odběry vzorků, odběry vzorků podzemní vody, odběry vzorků zeminy apod. Realizujeme sanace ekologických zátěží, ekologické odborné posudky a audity včetně analýzy rizik, hydrogeologické a geologické posudky, posuzování vlivů na životní prostředí a zpracování povodňových plánů.

Aston - služby v ekologii s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti ekologie. Provádíme likvidace nebezpečných odpadů, azbestu i recyklaci druhotných surovin. Zajišťujeme čištění kanalizace, revize jímek a nádrží, sanace a rekultivace starých zátěží.

Micron Praha, s.r.o.

Služby v oblasti ekologie, ochrany životního prostředí a odpadového hospodářství se zaměřením zejména na průmysl. Zajišťujeme recyklaci a likvidaci nebezpečných odpadů, zneškodňování biologických odpadů, provádíme revize a čištění odpadních nádrží, vložkování nádrží, opravujeme a rekonstruujeme zařízení olejového hospodářství atd. K provádění těchto činností vlastníme všechna potřebná osvědčení.