• Detail firmy

Zeta Praha s.r.o

Základní popis

Projekční a inženýrská činnost. Strojírenství.

Adresa

Slunná 223
252 62 Černý Vůl

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26150212
DIČ:  cz 26150212

Výrobky, činnosti

Projekční a inženýrská činnost.

Strojírenství.

Kontaktní údaje

WWW: www.zeta.cz

Kontaktní osoba

Zeeshan Ing.Mahmood - Jednatel

Mobil: 604 244 794
E-mail: info@zeta.cz
Další firmy v oboru

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.

DOPRAVNÍ ZNAČENÍ MĚLNÍK s.r.o.

Naše společnost zajišťuje projekci, prodej, instalaci a pronájem trvalého i provizorního dopravního značení. Nabízíme dopravní značení vodorovné i svislé a patříme mezi jednu z nejvýznamnějších firem na Mělnicku v tomto oboru. Dopravní značení instalujeme i na různých kulturních, společenských či sportovních akcích. Reference naleznete na našich webových stránkách.