• Detail firmy

ZERZÁN, s.r.o.

Základní popis

Pilařská výroba a výroba atypických palet. Prodej stavebního a truhlářského řeziva.

Adresa

Unčín čp. 31
592 42 Jimramov

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26947323

Výrobky, činnosti

Atypické palety

Kontaktní údaje

E-mail: zerzan-sro@zerzan-sro.cz
WWW: www.zerzan-sro.cz

Kontaktní osoba

Jolana Zerzánová - Jednatel

Mobil: +420 777 657 177

Petr Zerzán - Majitel

Mobil: +420 777 131 516
Další firmy v oboru

PALUBKY KOTEN s.r.o.

Specializujeme se na prodej dřevěného materiálu prvotřídní kvality. Nabízíme obkladové palubky, saunové palubky, materiál na dřevěné terasy, plastové palubky, plošný materiál, palubkové podlahy, hoblovaná prkna, ploty a zábradlí, hoblované a nehoblované řezivo i kompletní zahradní dřevěný nábytek.

Plastpol, s.r.o.

Naše firma byla založena roku 2005. Zabýváme se zakázkovým zpracováním zejména nekovových materiálů o max. rozměru 1,5 x 0,6 x 4m. Dělíme, obrábíme ve 3 a 5-ti osách polotovary z plastů, plexiskla, masivního dřeva, dřevovláknitých desek, překližek, umělých dřev, slitin hliníku, atd. Nabízíme flexibilitu, krátké dodací lhůty a individuální přístup pro maximální vyhovění požadavkům zákazníků.

Pavel Böhm - Truhlářství

Hlavním zaměřením naší firmy je výroba profilových lišt. Dále vyrábíme rustikální doplňky na nábytek, rustikální ozdoby, prvky a řezby na okna i dveře, včetně atypických dřevěných dílů dle návrhu zákazníka. Součástí výrobního programu jsou rovněž židle z masivu na zakázku. Pracujeme s běžným dřevem, ale i s exotickými dřevinami. Zboží Vám dle dohody dopravíme na místo určení.