• Detail firmy

Zenáhlík Stanislav, JUDr., advokát

Základní popis

Právní služby jsou poskytovány zejména podnikatelským subjektům, společenstvím vlastníků jednotek, ale i nepodnikajícím fyzickým osobám.

Adresa

nám. 3. května 35
765 02 Otrokovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71458131
DIČ:  CZ6809081422

Výrobky, činnosti

Advokátní služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 125 110
WWW: www.zenahlik-advokat.cz

Kontaktní osoba

JUDr. Stanislav Zenáhlík - Majitel

E-mail: zenahlik@zenahlik-advokat.cz
Další firmy v oboru

KAMNÁŘSTVÍ - Stanislav Topolovský

Specializací firmy je návrh, realizace a rekonstrukce kachlových kamen do kuchyní či pokojů. Stavby atypických kamen, zahradních krbů. Vše na objednávku (na klíč). Zabýváme se také poradenstvím a projektovou činností.

ENERGO - STEEL spol. s r.o.

Jsme expertní firma pro hodnocení velkých energetických zařízení. Našim klientům v dnešní době nabízíme profesionální služby v oblastech energetiky, projektování a inženýrství, úspory tepla vyregulováním otopné soustavy - kompletní realizace a můžete u nás navštívit poradenské informační středisko Státního fondu rozvoje bydlení. Na našich webových stránkách se lépe informujte a kontaktujte nás.

KRC team s.r.o.

Zabýváme se poradenstvím v oblasti obchodu a vedení lidí. Pořádáme semináře, školení a kurzy pro obchodníky, manažery a zaměstnance. Naše služby jsou zaměřené na zvyšování efektivity a schopnosti dosahovat výsledků v následujících oblastech: obchod, maloobchodní prodej, podpora prodeje (telemarketing), vedení týmu a motivace.