• Detail firmy

Zemědělské potřeby M+S s.r.o.

Základní popis

prodej spotřebního materiálu pro zemědělství, sítě, fólie, motouzy, pytle, prodej zemědělské techniky, technický servis, ... e-shop

Adresa

Rudolfovská 91
370 01 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28121121

Výrobky, činnosti

Zemědělské a chovatelské potřeby

Kontaktní údaje

E-mail: info@zemedelske-potreby.cz
WWW: www.zemedelske-potreby.cz

Kontaktní osoba

Ing. Radomír Sedlák - Jednatel

Mobil: 420 777 784 281

Iveta Minářová - Jednatel

Telefon: +420 387 412 513

MgA. Antonín Kaška

Mobil: 603 248 491
Mobil: 608 567 307
Další firmy v oboru

Luděk Neubauer - Zahradnictví

Zabýváme se prodejem balkonových květin, letniček a sadby zeleniny. V létě a na podzim pěstujeme a prodáváme odrůdy chryzantém, vřesů a dalších dekorativních sezónních rostlin. Dodáváme květinovou výzdobu do firem, hotelů i restaurací. Další naší činností je chov a prodej akvarijních rybek a realizace akvárií.

Ing. Lea Tichá - vedení účetnictví, myslivost

Nabízíme komplexní služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence. Věnujeme se účetnímu, daňovému a personálnímu poradenství. Naše služby jsou určeny klientům z okresu České Budějovice a okolí. Zaměření firmy je také myslivost a lovecká kynologie.

Robert JECH s.r.o.

Vyvíjíme, vyrábíme a dodáváme plachtové párty stany a stánky, mobilní přístřešky, haly, hangáry, kravíny, seníky, slunečníky, autoplachty, kryty, trampolíny, vodní skluzavky, vaky na vodu, potraviny, hnojiva. Vyvíjíme a vyrábíme vratové rolovací plachtové systémy. Oplášťujeme pergoly, altány, terasy, garážová stání, bazény, jímky, lodě. Šijeme hrací sestavy, bazénky, sedací a relaxační vaky.