• Detail firmy

Zemědělské družstvo Všestary

Základní popis

ZD Všestary hospodaří v řepařské výrobní oblasti se zaměření na pěstování potravinářské pšenice, sladovnického ječmene, cukrovky, řepky olejky a krmných plodin jako kukuřice, vojtěška. Významným nosným programem je pěstování cibule.

Adresa

Rozběřice
503 12 Rozběřice

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  00124087
DIČ:  CZ00124087
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Rostlinná a živočišná výroba.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 495 458 113
Fax: +420 495 458 171
E-mail: sekretariat@vsestary.cz
WWW: www.vsestary.cz

Kontaktní osoba

Ing. Monika Nebeská - Předseda představenstva

Telefon: +420 495 458 806
E-mail: m.nebeska@vsestary.cz
Další firmy v oboru

AGROPELETY s.r.o.

Produkujeme rostlinné pelety jako alternativní topné palivo pro váš domov. Rostlinné pelety jsou kromě topení vhodné jako krmivo a podestýlka pro koně a domácí zvířata. Celoročně vykupujeme seno a slámu.

Karel Fikejs

Provoz vnitrostátní nákladní silniční dopravy se specializací na přepravu dřevařské kulatiny. Nákladní doprava auty SCANIA s dlouhým návěsem do 12 t. Zajistíme Vám palivové dřevo i s dopravou až na místo určení. Zajišťujeme agroslužby. Sběr obiloviny kombajnem.

LAMITEX Vyhnal s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu ze sklolaminátů, termoplastů a oceli. Naší specializací je individuální a společné venkovní ustájení telat. Dále vyrábíme sklolaminátová sila, požární nádrže, větrací štěrbiny, jímky, kafilerní boxy, nádrže pro rybáře apod. Kompletní výrobní program naleznete na našich webových stránkách.