• Detail firmy

Zemědělská společnost Šmolovy, a.s.

Základní popis

Zabýváme se zemědělskou rostlinnou a živočišnou výrobou, pěstováním obilí a jiných kulturních plodin.

Adresa

Havlíčkův Brod-Šmolovy 203
580 01 Havlíčkův Brod

Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25938266
DIČ:  CZ25938266
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

zemědělství

Zemědělská výroba ,Výroba strojů a zařízení pro určitá hospodářská odvětví ,Skladování zboží a manipulace s nákladem ,Opravy strojů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 569 429 643
Telefon: +420 569 427 017

Kontaktní osoba

Ing Jiří Dufek - Předseda představenstva

Jan Kubát - Prokurista

Další firmy v oboru

RP KOVO s. r. o.

Věnujeme se vývoji, výrobě a prodeji logistických prostředků. Zaměřujeme se na kovové paletové vozíky, pojízdné regály, přepravní kovové vozíky, manipulační vozíky a další. V nabídce máme i termoobaly. Zajistíme sériovou výrobu nebo individuální řešení na míru Vašim požadavkům přičemž je naší prioritou kvalita našich výrobků, jednoduchost jejich používání a celkové manipulace.

Ammeraal Beltech s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu průmyslových pásů, průmyslových řemenů a komponentů pro manipulaci, technologické procesy a dopravu. Nabízíme dopravní pásy, technologické pásy, ozubené řemeny, modulární pásy, vysokovýkonné ploché řemeny, procesní pásy, nekonečné tkané pásy, vtahovací řemeny, silikonem potažené pásky apod. Zajišťujeme servis průmyslových dopravních pásů a řemenů.

SEMAT HB s.r.o.

Specializujeme se na opravy a prodej vysokozdvižných vozíků. Nabízíme i další manipulační techniku - paletové vozíky, rudly nebo retraky. Dodáváme i příslušenství a náhradní díly jako jsou pásy, baterie, nabíječe, hydraulická zařízení, pneumatiky či přídavná zařízení. Prodáváme bazarové vysokozdvižné vozíky a manipulační techniku.