• Detail firmy

Zemědělská technika - obchodní služby Praha, s.r.o.

Základní popis

Zetos Praha, s.r.o. se specializuje na dodávky malých a středních pilařských technologií. Jsme schopni vyhovět zájemcům o pracoviště s rámovou, pásovou nebo kotoučovou kmenovou pilou.

Adresa

Moravanská 469
190 17 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63074761
  • Služby

Výrobky, činnosti

specializujeme se na dodávky

malých a středních pilařských technologií.Jsme schopni vyhovět zájemcům o pracoviště s rámovou, pásovou nebo kotoučovou kmenovou pilou

Kontaktní údaje

Telefon: 286 854 988
Fax: 286 854 988
E-mail: zetos@zetospraha.cz
WWW: www.zetospraha.cz

Kontaktní osoba

Ing. Luboš Ing. Kafka - Jednatel

Mobil: 602 340 575
Další firmy v oboru

HABILIS spol. s r.o.

Zajišťujeme kamenný i internetový prodej dřevoobráběcích nástrojů, nástrojů na CNC obrábění dřeva, příslušenství k CNC strojům. Nabízíme hoblovací nože, diamantové nástroje, stopkové a nástrčné frézy, pilové kotouče, kolíkovací vrtáky, záhlubníky, HSK upínače, Tersa nože. Dále prodáváme řezbářská dláta, japonské pilky, brusiva, lepidla, truhlářské přípravky, šablony na kuchyňské spoje atd.

M & V, spol. s r.o.

Velkoobchod nářadím, nástroji a stroji.

Jindřich Pulda

Zabýváme se prodejem, nákupem a dovozem dřevoobráběcích strojů. V naší nabídce máme i použité dřevoobráběcí stroje a nástroje, kotoučové a pásové technologie na kulatinu a další. K prodeji nabízíme i rozmítací, omítací a zkracovací pily nebo linky pro výrobu palet. Zaměřujeme se také na parketovací linky pro klasické a lepené parkety.