• Detail firmy

ŽELÍZKO spol. s r.o.

Základní popis

Vyrábíme na zakázku mříže, schody, ploty či zábradlí, ocelové konstrukce a atypické předměty. Nabízíme povrchové úpravy.

Adresa

Minská 1/1002
101 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28228014
DIČ:  CZ28228014

Výrobky, činnosti

Kovovýroba

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 317 110
Mobil: +420 777 884 546
E-mail: info@zelizko.cz
WWW: www.zelizko.cz

Kontaktní osoba

Petr Želízko, st. - Jednatel

Petr Želízko, ml. - Jednatel

Další firmy v oboru

Luděk Vozka

Provozuji zámečnictví. Nabízím zakázkovou kovovýrobu, včetně atypické. Specializuji se na výrobu kovových mříží, zábradlí, plotů a dalších zámečnických produktů. Neváhejte mě kontaktovat se svými požadavky!

FAT Praha, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje údržbu bytového fondu již 26 let. V rámci této činnosti provádíme veškeré elektroinstalační, vodoinstalatérské, topenářské, zednické, kominikcé, klempířské, truhlářské, lykýrnické a úklidové práce. Léty nabyté zkušenosti jsou zárukou odborně a včas provedených kvalitních služeb. Poskytujeme prodlouženou 36-ti měsíční záruku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

VLAPOS s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou a zámečnictvím. Vyrábíme a dodáváme posuvné a křídlové brány i jejich komponenty. Náš sortiment zahrnuje: nové díly pro výrobu vrátek, vrat a posuvných bran usnadňujících výrobu a montáž, ozdobné ploty, mříže, garážová vrata, závory, plastové i dřevěné výplně, el. pohony, dálkové ovládání a mnoho dalšího. Více informací a ceník naleznete na našich webových stránkách.