• Detail firmy

Zednické práce Moravec

Základní popis

Naše společnost zajišťuje přípravné a dokončovací stavební práce, specializovanou stavební činnosti a pokládku obkladů a dlažby po celé ČR.

Adresa

Čebín 372
664 23 Čebín

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01536851
  • Služby

Výrobky, činnosti

Přípravné a dokončovací stavební práce

Provádíme zateplování, demolice, rekonstrukce, vodoinstalatérské práce. Zabýváme se terénními úpravami a sekáním trávy a porostů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 618 056
E-mail: moravec.jan@post.cz

Kontaktní osoba

Moravec Jan - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

T E V O X spol. s r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti voda - topení - plyn. Zabýváme se rovněž stavební činností. Zajišťujeme montáže výměníkových a předávacích stanic, vzduchotechniky a chlazení. Zaměstnáváme odborně vyškolené pracovníky různých profesí, pro veškeré činnosti, které provádíme. Záruka na námi provedené práce je od 24 do 60 měsíců, po celou dobu zajišťujeme servis do 24 hod. od nahlášení závady.

VHZ-DIS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu zařízení pro vodohospodářské stavby, dodávky staveb a projekční a poradenské služby. Zajistíme projekci a dodávku technologických celků pro čistírny odpadních vod, čerpací stanice, úpravny vody, vodojemy, vodní hospodářství pro průmysl, bioplynové stanice. Technologické celky také rekonstruujeme a modernizujeme.

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.