• Detail firmy

Zederlock s.r.o.

Základní popis

Výhradní dovozce a distributor mechanického zabezpečovacího systému Zeder pro ČR. Jediné zabezpečení vozidel se 4. bezpečnostní třídou na trhu.

Adresa

Zrzavého 1705/2a
163 00 Praha 6 - Řepy

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27190013

Výrobky, činnosti

Zabezpečení

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 113 638
E-mail: info@zeder-lock.cz
WWW: www.zeder-lock.cz

Kontaktní osoba

ZORICA MILENKOVIČ - Jednatel

DEJAN RADAN - Jednatel

MARIIA RESHTOVANIUK - Jednatel

OLEG RESHTOVANYUK - Jednatel

Další firmy v oboru

ANFIT s.r.o.

Vyrábíme zařízení pro ochranu informací, realizujeme komplexní zabezpečení místností. Dodáváme komplexní systémy i individuální licence pro šifrování mobilní komunikace. Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem elektronických zabezpečovacích systémů, elektronické požární signalizace, kamerových systémů, přístupových a docházkových systémů. Nabízíme termovizní měření pro kontrolu zateplení.

MAMBA v.o.s.

Naše společnost zajišťuje komplexní servis v oblasti ostrahy objektů a recepčních služeb. Dodáváme čipové systémy pro identifikaci osob a automobilů, přičemž využíváme vstupní turniketové systémy, které mohou být napojeny na obsluhu závory. Grafiku čipových karet Vám navrhneme nebo je potiskneme dle Vašeho návrhu.

Richter, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem systémů generálního klíče, čipových přístupových systémů, hotelových přístupových systémů a dalšího vybavení pro zabezpečení majetku. Dodáváme kování, zámky, cylindrické vložky do dveří, sejfy a další. Samozřejmostí je odborná montáž, servis a opravy.