• Detail firmy

Žebrované trubky Žaba, s.r.o.

Základní popis

Firma ŽEBROVANÉ TRUBKY ŽABA s.r.o. se zabývá výrobou žebrovaných trubek pro průmyslové chladiče, tepelné výměníky, rekuperátory tepla, atd.

Adresa

Oldřichovská 15
405 02 Děčín VIII - Dolní Oldřichov

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27313310

Výrobky, činnosti

žebrované trubky

Firma ŽEBROVANÉ TRUBKY ŽABA s.r.o. se zabývá výrobou žebrovaných trubek pro průmyslové chladiče, tepelné výměníky, rekuperátory tepla, atd.

Kontaktní osoba

Zdeněk Žaba - Jednatel

Mobil: +420 604 568 929
Fax: +420 412 513 612
E-mail: info@zebrovanetrubky.cz
WWW: www.zebrovanetrubky.cz
Další firmy v oboru

AP Sinfera s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávku hutního materiálu, především svitkových plechů válcovaných za tepla a tlustých kvarto plechů v jakostech S235 a S355. Okrajově dodáváme profilovou ocel I, U, IPE, HEA, HEB, v tyčích a kulatiny. Nabízíme profesionální poradenství v hutnickém průmyslu.

P.P.H.U."MEDICAR"

Společnost '' Medicare '' existuje od roku 2005. Nabízíme k prodeji vstřikovače LPG / CNG a doplňky pro plynové sporáky. Na základě zkušeností v oboru na bázi jsme otevřeli naši společnost. Všechny druhy výrobků máme na skladě. Dlouhodobá spolupráce s našimi zákazníky nám umožnila rozvíjet trh. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou, stejně jako s webovými stránkami.

Ślusarstwo Ogólne Anna Jarosik

Naše společnost poskytuje služby, takže použitá technologie je uzpůsoben specificky v rámci projektu. Máme velký strojový park, který poskytuje celou řadu technologií využívaného pro služby, takže si můžete vybrat vhodné a nákladově nejefektivnější. Poskytujeme služby MIG techniky svařování, tato metoda se vyznačuje vysokou kvalitou a těsných spojů.