• Detail firmy

Žebrované trubky Žaba, s.r.o.

Základní popis

Firma ŽEBROVANÉ TRUBKY ŽABA s.r.o. se zabývá výrobou žebrovaných trubek pro průmyslové chladiče, tepelné výměníky, rekuperátory tepla, atd.

Adresa

Oldřichovská 15
405 02 Děčín VIII - Dolní Oldřichov

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27313310

Výrobky, činnosti

žebrované trubky

Firma ŽEBROVANÉ TRUBKY ŽABA s.r.o. se zabývá výrobou žebrovaných trubek pro průmyslové chladiče, tepelné výměníky, rekuperátory tepla, atd.

Kontaktní osoba

Zdeněk Žaba - Jednatel

Mobil: +420 604 568 929
Fax: +420 412 513 612
E-mail: info@zebrovanetrubky.cz
WWW: www.zebrovanetrubky.cz
Další firmy v oboru

J+B Konstrukce s.r.o.

Nabízíme služby stavebního zámečnictví. Vyrábíme vinuté trubky pro předpjatý beton a mostní konstrukce o různých průměrech. Dodáváme kovové kabelové průchody a kabelovody Sandrik. Na zakázku jsme schopni vyrobit kovové konstrukce, kovové palety, kovové brány, kovové pojízdné brány, kovové schodiště, kovové zábradlí aj. Vše na základě Vámi dodaných specifikací.

FOERSTER-TECOM , s r.o.

Dodáváme přístroje a zařízení na nedestruktivní kontrolu kovových materálů na povrchové a vnitřní vady, na kontrolu tepelného zpracování, na měření magnetických polí a na měření elektrické vodivosti. Dále nabízíme liniové lasery, laserové projektory a laserové měřicí systémy. Dodáváme výhradně výrobky renomovaných německých výrobců FOERSTER, KARL DEUTSCH a LAP.

Firma Usługowo-Handlowa "GOLEŃ" Golewski Tomasz

Vyrábíme objednávky pro firmy stavební bytové a individuální klienty. Vyrábíme standardní a individuálních požadavků zákazníka s přihlédnutím barvy, rozměry a další charakteristiky. Snažíme se zajistit, aby náš klient byl spokojený a naše výrobky byl jedinečný. Také jsme uměleckého kovářství.