• Detail firmy

ZDK dlažby s.r.o.

Základní popis

Společnost je specialistou na pokládku dlažby. Výsledkem práce jsou příjezdové komunikace, chodníky, parkoviště, schody, palisády, pěší zóny, terasy, náměstí, veřejná prostranství, asfaltové povrchy, zatravňovací pásy, žulové dlažby, atd...

Adresa

Těšínská 222
739 34 Šenov

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26828596
DIČ:  CZ26828596
Rok založení:  1992
  • Služby

Výrobky, činnosti

Specialista na pokládku dlažby.

- dále je činností - příjezdové komunikace, chodníky, parkoviště, schody, palisády, pěší zóny, terasy, náměstí, veřejná prostranství, atd...

Kontaktní údaje

WWW: www.zdkdlazby.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Kovář - Jednatel

Mobil: +420 602 720 037
E-mail: kovar@zdkdlazby.cz
Další firmy v oboru

Milan Šindler - stolařství

Společnost pana Šindlera se zabývá dřevařskou výrobou na zakázku. Vše vyrábí dle požadavku svých zákazníku. Nabízí Vám výrobu dřevěných-samonosných schodišť, případně v kombinaci se sklem a kovem, obkladů betonových schodišť, nábytku ze dřeva, ekologického nábytku do dětských pokojů, vestavěného nábytku, kuchyňských linek a dalších. Zajišťuje také počítačové vizualizace.

ARW stavební spol. s r.o.

Zabýváme se realizacemi zděných staveb z přesných bloků výrobců Heluz, Porotherm, KM Beta. Realizujeme monolitické železobetonové konstrukce, založení první řady zdiva, lité anhydritové a cementové podlahy, stropní a schodišťové konstrukce, vnitřní sádrové omítky, ruční omítky stěn a stropů, sádrokartonové konstrukce a mnoho dalšího.

Rychmont-stav s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti kovovýroby, zámečnictví a stavitelství. Vyrábíme zábradlí, provádíme pokládku zámkové dlažby a plovoucích podlah, rekonstruujeme bytová jádra.