• Detail firmy

ZDEPE.CZ, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se výrobou ochranných pracovních a profesních oděvů-uniforem, kyselinoodolné, vodoodpudivé-hydrofobní úprava, nehořlavé-svářecí, reflexní s potiskem-výšivkou loga. Prodáváme pracovní obuv, rukavice, trička, polokošile, mikiny, vesty, bundy.

Adresa

Přemyslova 712
295 01 Mnichovo Hradiště

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28239458
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

ochranné pracovní pomůcky

výrobou ochranných pracovních a profesních oděvů-uniforem,

Kontaktní osoba

Petr Janovec - Jednatel

Telefon: +420 326 774 234
Mobil: +420 604 242 432
E-mail: zdepe@zdepe.cz
WWW: www.zdepe.cz
Další firmy v oboru

SYGO s.r.o.

Zajišťujeme samoobslužný prodej nejrůznějšího sortimentu pro stavební průmysl, dům a zahradu. Nabízíme ruční a elektrické nářadí, stavební nářadí, stavební chemii, spojovací materiál, svářecí techniku, zahradní nářadí a techniku, pracovní oděvy i pracovní obuv. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.

Pavel Kejla

Specializujeme se na oblast svařovací techniky. Zajišťujeme prodej svařovacích strojů a zařízení včetně veškerého příslušenství. Nabízíme hořáky, řezné, brusné a lamelové kotouče, svařovací kabely, ochranné svařovací pomůcky a mnoho jiného. Naše služby zahrnují rovněž opravy a záruční i pozáruční servis svářeček či odborné poradenství k námi nabízenému zboží. Neváhejte nás kontaktovat!

HABILIS spol. s r.o.

Zajišťujeme kamenný i internetový prodej dřevoobráběcích nástrojů, nástrojů na CNC obrábění dřeva, příslušenství k CNC strojům. Nabízíme hoblovací nože, diamantové nástroje, stopkové a nástrčné frézy, pilové kotouče, kolíkovací vrtáky, záhlubníky, HSK upínače, Tersa nože. Dále prodáváme řezbářská dláta, japonské pilky, brusiva, lepidla, truhlářské přípravky, šablony na kuchyňské spoje atd.